Rok założenia 1937
Profesjonalna chemia techniczna
+48 74 64 80 510
O firmie

ZEP INC. jest czołowym amerykańskim producentem i dostawcą wyspecjalizowanej chemii technicznej dla przemysłu, instytucji oraz infrastruktury miejskiej.

ZEP INC. oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów sprawdzonych nie tylko w warunkach laboratoryjnych, ale również w realnych miejscach ich przeznaczenia.

ZEP INC. to producent z długimi tradycjami. Firma została założona  w 1937 roku w Atlancie w stanie GEORGIA. Aktualnie jest obecna w całej Ameryce Północnej, Europie oraz w wielu innych państwach na pięciu kontynentach, gdzie poprzez sprzedaż asortymentu liczącego  ponad 5000 produktów aktywnie zaznacza swoją obecność.

ZEP INC. to producent, który powstał i uformował się stosując w praktyce maksymę mówiącą iż: trzeba zdawać sobie sprawę, że ciągły rozwój naszej Firmy to nieustanne budowanie doskonałych relacji z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, a dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz rozwiązań technicznych jest naszym głównym zadaniem. W tym celu staramy się każdego dnia być jeszcze bardziej dynamiczni i skuteczni w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań, tak abyśmy mogli nadal służyć nie tylko dotychczasowym Klientom, ale również przyszłym Odbiorcom. Do tego celu służą nam znakomicie wyposażone laboratoria, opracowujące bardzo skuteczne w działaniu produkty chemiczne, które zanim dotrą do użytkownika są przez długi okres testowane w praktyce. Nasze produkty charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania jak i jakością wykonania, co potwierdza wiele certyfikatów, a wśród nich: ISO - 9001 oraz ISO - 14001.

W Polsce i państwach ościennych dystrybucję oraz obsługę doradczo-serwisową w imieniu ZEP INC., prowadzi Spółka Handlowa PREXPOL, która jest wyłącznym, jedynym i autoryzowanym przedstawicielem ZEP INC., docierając bezpośrednio do Klienta poprzez sieć wysoko wykwalifikowanych doradców technicznych. Sprzedaż produktów ZEP odbywa się zawsze po uprzednim dokonaniu testów skuteczności w miejscu aplikacji u Klienta. Takie podejście daje 100% gwarancję skuteczności działania testowanych i wybranych produktów.

 

 

 

ZEP INC. to :

  • Profesjonalna sieć bardzo dobrze wyszkolonych i doświadczonych doradców technicznych.
  • Szeroki  asortyment ponad 5000 produktów służący różnym gałęziom przemysłowym jak i pozaprzemysłowym.
  • Pomoc laboratoryjna profesjonalnych chemików.
  • Szybkie dostosowanie produktów  do potrzeb i indywidualnych warunków klienta.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony środowiska.

 

Wspólnotowe oznakowanie ekologiczne (ECO – LABEL) wyróżnia produkty, które spełniają wysokie standardy jakościowe oraz są przyjazne środowisku. Oznakowanie to zapewnia producentom i sprzedawcom dodatkową wartość swoich wyrobów oraz przewagę konkurencyjną na rosnącym rynku „zielonych” towarów i usług. Dla nabywców, produkty oznakowane logiem ECO – LABEL stanowią wiarygodne świadectwo odpowiedzialności producenta, a także użytkownika za stan środowiska. W celu uzyskania znaku „Stokrotki”, wyroby muszą przejść rygorystyczne testy, weryfikowane przez niezależne, światowe instytucje. ZEP INC. w trosce o swoich wszystkich światowych odbiorców ma wpisaną w misję firmy dbałość o środowisko, czego posiadanie znaku ECO - LABEL jest wymownym potwierdzeniem.

Kontakt z nami

PREXPOL SPÓŁKA JAWNA
58-310 Szczawno-Zdrój
ul. Szczawieńska 2
prexpol@prexpol.eu

Kontakt:
tel.: +48 74 64 80 510
fax: +48 74 64 80 509
gsm: +48 728 848 400

Dział Handlowy
email: handlowy@prexpol.eu

Dział Obsługi
email: biuro@prexpol.eu

Dział Techniczno - Technologiczny
email: technolog@prexpol.eu